Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego Adobe Flash Player 8
lub wyższego, niezbędnego dla poprawnego wyświetlania strony.
Proszę pobrać: Adobe Flash Player 8 lub wyższy poprzez ten odnoœnik.

>> Oferta

Transport

Podstawową działalnością firmy jest transport międzynarodowy. Oferujemy usługi przewozu towarów posiadanym przez firmę nowoczesnym taborem pojazdów ciężarowych. Aktualnie świadczymy usługi na terenie krajów Unii Europejskiej, jednak posiadana przez nas licencja umożliwia nam wykonywanie przewozów do wszystkich krajów świata. Pozwala nam to na zaspokojenie potrzeb transportowych naszych klientów na wszystkich trasach, na których zlecą nam transport. Współpracując z szeregiem spedycji krajowych i zagranicznych stale jesteśmy obecni na trasach z Polski do Niemiec, Beneluksu, Francji, Hiszpanii, Portugalii.

Oprócz przewozów całościowych, wykonujemy też przewozy drobnicowe. Zapewniamy stałą łączność z pojazdami realizującymi zlecenia i monitoring powierzonych ładunków.

Bezpieczeństwo finansowe klientów gwarantuje posiadane przez nas ubezpieczenie OC przewoźników. Dzięki temu, a także doświadczonej i w większości ustabilizowanej kadrze pracowniczej, możemy zapewnić wysoką jakość i niezawodność oferowanych usług transportowych.


   Nasza oferta w branżach

- Transport międzynarodowy
Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego
Danuta i Henryk Sworowscy s.c.

Bochlin 54
86-170 Nowe
NIP: PL5591924938

Tel. +48 52 3328481, +48 52 3328461
Fax. +48 52 3328460
e-mail: spedycja@sworowski.pl
praca@sworowski.pl

TimoCom: 21600

transport międzynarodowy, transport, spedycja, ADR,